Dziś jest: Sobota 25 października 2014, imieniny: Kryspina i Ingi

Obsluga techniczna
ALFA TV

Sportowa Sobota w Boleszkowicach

01.10.2012

W dniu 22 września br. w Boleszkowicach na boisku wielofunkcyjnym odbyły się dwa turnieje sportowe:

Turniej Piłki Nożnej  oraz  Turniej Tenisa Ziemnego pod patronatem Przedsiębiorstwa Rolnego  „HOLDY” jednoczesnego sponsora imprezy.

W pierwszej kolejności rozegrano turniej Piłki Nożnej w którym udział wzięło 7 drużyn.

Turniej piłki nożnej został podzielony na dwie kategorie wiekowe:

I kategoria – uczniowie klas IV-VI Szkoły Podstawowej

II kategoria – uczniowie klas I-III Gimnazjum

Po zaciętej i pełnej emocji rywalizacji z zachowaniem  zasad Fair –Play w pierwszej kategorii wiekowej zwyciężyła drużyna SP Boleszkowice I, natomiast w II kategorii wiekowej drużyna z Gimnazjum w Boleszkowicach. Najwięcej piłek do bramki posłał Bartosz Stankiewicz, zdobywając tym samym tytuł najlepszego zawodnika turnieju i puchar Wójta Gminy Boleszkowice.

Turniej Tenisa Ziemnego równie emocjonujący jak turniej piłki nożnej,  został rozegrany przez 8 zawodników z których najlepszym okazał się Rafał Kowalewski.

Turnieje zostały przygotowane przez Zespół Szkół w Boleszkowicach oraz Urząd Gminy w Boleszkowicach.

Należy dodać, iż nie był to koniec atrakcji sportowych w tym dniu, ponieważ o godz. 16:00 z Boleszkowic do Dębna wystartowała ponad setka biegaczy w IV Biegu Wieczornym.

Wyniki Turnieju p .nożnej o puchar Prezesa ,,Holdy” Wysoka odbytego w dniu 22.09.2012r.