Dziś jest: Środa 21 kwietnia 2021, imieniny: Feliksa i Anzelma

Obsluga techniczna
ALFA TV

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021

31.03.2021

Od 1 kwietnia br., na terenie całego kraju prowadzone będzie największe badanie statystyczne jakim jest Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań (NSP 2021). NSP jest realizowany raz na 10 lat przez służby statystyki publicznej we współpracy z Gminami i obejmuje wszystkich mieszkańców naszego kraju. Podstawą prawną tego badania jest Ustawa z dnia 9 sierpnia 2019 r. o narodowym spisie powszechnym ludności i mieszkań. Udział w spisie jest obowiązkowy.

Dane zebrane w spisie ludności dostarczą szczegółowych informacji o sytuacji społecznej, demograficznej, ekonomicznej mieszkańców Polski. Podstawową i obowiązkową formą udziału w spisie jest samospis internetowy, tj. wypełnienie interaktywnego formularza, który zostanie zamieszczony na stronie https://spis.gov.pl.

 

Dla osób, które dokonały samospisu planowana jest loteria z możliwością wygrania wartościowych nagród!

czytaj więcej...

OGŁOSZENIE URZĘDU GMINY BOLESZKOWICE

01.03.2021

W związku z trzecią falą pandemii oraz w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców gminy Boleszkowice z uwagi na wzrost rozprzestrzenianie się koronawirusa w Polsce, od dnia 1  marca 2021 roku do odwołania Urząd Gminy Boleszkowice oraz wszystkie podległe mu jednostki pozostają zamknięte dla petentów z wyjątkiem osób zgłaszających się do OPS w celu zakwalifikowania do odbioru żywności. Zamknięta zostanie także kasa znajdująca się w budynku Urzędu, oprócz osób nieposiadających rachunku bankowego i osób starszych. Pozostałe osoby mogą dokonać płatności bez prowizji za pomocą bankowości elektronicznej. Jeśli potrzebne są dane o wysokości opłaty można ustalić to telefonicznie z pracownikiem pod nr tel. 95 760 61 24. Mieszkańcy Gminy i inni interesanci mogą załatwiać sprawy urzędowe telefonicznie, drogą pocztową, meilową, przez platformę Epuap.

(...)

czytaj więcej...

Rolnicy!

16.04.2021

czytaj więcej...

Uwaga Mieszkańcy

15.04.2021

czytaj więcej...

Trwa Narodowy Spis Powszechny

15.04.2021

 W kwietniu obowiązek spisowy wypełniamy jedynie poprzez:

- samospis internetowy

- kontakt z infolinią spisową pod numerem telefonu 22 279 99 99

Rachmistrzowie spisowi rozpoczną wywiady telefoniczne od 4 maja 2021 r. z uwagi na epidemię, natomiast wywiady bezpośrednie nie będą realizowane do odwołania !!!

czytaj więcej...

« poprzednie  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 502   następne »
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia