Dziś jest: Niedziela 05 kwietnia 2020, imieniny: Ireny i Wincentego

Obsluga techniczna
ALFA TV

Walka z koronawirusem

31.03.2020

Wprowadzamy kolejne ograniczenia w związku z koronawirusem. Od 1 kwietnia do odwołania każda osoba do 18 roku życia z domu wyjdzie tylko pod opieką dorosłego opiekuna, a parki, bulwary, czy plaże będą zamknięte. Za złamanie zakazów grozi kara od 5 do nawet 30 tys. zł. Oprócz tego zmieniamy zasady robienia zakupów w sklepach stacjonarnych i zawieszamy działalność salonów fryzjerskich, kosmetycznych i tatuaży. Co jeszcze się zmienia? 

więcej szczegółów: kliknij

czytaj więcej...

Skrzynka podawcza w Urzędzie Gminy w Boleszkowicach

26.03.2020

czytaj więcej...

UWAGA

18.03.2020

czytaj więcej...

Koronawirus- zakładka

16.03.2020

Szanowni mieszkańcy!

W związku z zaistniałą sytuacją kryzysową na terenie kraju, aby ułatwić Państwu dostęp do najważniejszych informacji odnośnie wirusa SARS-CoV-2 powszechnie nazywanym koronawirusem, na stronie Urzędu Gminy Boleszkowice założono specjalną zakładkę pod którą odnajdą Państwo niezbędne informacje.

Instrukcja: www.boleszkowice.pl -----> Obrona Cywilna -----> Informacje dot. Koronawirusa

 

ZAPRASZAMY do śledzenia wiadomości!

czytaj więcej...

OGŁOSZENIE

12.03.2020

OGŁOSZENIE URZĘDU GMINY BOLESZKOWICE

 

W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców gminy Boleszkowice i z uwagi na rozprzestrzenianie się koronawirusa w Polsce, od jutra tj. 13 marca 2020 roku do odwołania Urząd Gminy Boleszkowice oraz wszystkie podległe mu jednostki pozostają zamknięte dla petentów. Zamknięta zostanie także kasa znajdująca się w budynku Urzędu. Wyjątkowo w dniu 13 i 16 marca w godzinach od 9.00 do 13.00 kasa będzie wypłacała zasiłki z OPS oraz przyjmowała wpłaty podatków od sołtysów. Pozostałe osoby mogą dokonać płatności bez prowizji za pomocą bankowości elektronicznej. Jeśli potrzebne są dane o wysokości opłaty można ustalić to telefonicznie z pracownikiem pod nr tel. 95 760 61 24. Mieszkańcy Gminy i inni interesanci mogą załatwiać sprawy urzędowe telefonicznie, drogą pocztową, meilową, przez platformę Epuap. Ponadto co tygodniowe dyżury ODR-u pełnione w budynku Urzędu zostają wstrzymane do odwołania. Tylko w nagłych przypadkach istnieje możliwość załatwienia sprawy w Urzędzie po wcześniejszym telefonicznym ustaleniu tego z pracownikiem danego referatu.

 W poniedziałek 16 marca 2020 w Urzędzie Gminy Boleszkowice będzie skrócony czas pracy do godz. 15.00.

Ogólny nr Tel. Urzędu Gminy Boleszkowice 95 760 61 24: Wszelkie numery telefonów do poszczególnych referatów dostępne są na stronie http://bip.boleszkowice.pl/

 

Z up. Wójta

mgr inż. Anna Sobczyńska

Sekretarz Gminy Boleszkowice

czytaj więcej...

« poprzednie  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 442   następne »
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia