Dziś jest: Czwartek 25 lutego 2021, imieniny: Wiktora i Cezarego

Obsluga techniczna
ALFA TV

Atlas szerokopasmowego dostępu do internetu

16.02.2021

W związku z licznymi pytaniami mieszkańców o możliwości podłączenia posesji do szerokopasmowego dostępu do internetu, umieszczamy poniżej link do: "Atlasu szerokopasmowego dostępu do Internetu" przygotowanego przez Urząd Komunikacji Elektronicznej.  Funkcjonalności przekazane m.in. mieszkańcom naszej gminy umożliwiają wgląd do wieloaspektowego zakresu danych dotyczących istniejącej i planowanej infrastruktury szerokopasmowej, m.in. w Gminie Boleszkowice.

Adres strony: mapbook.uke.gov.pl/   lub kliknąć link: przejdź

  przygotował: referat promocji, oświaty i funduszy pomocowych

czytaj więcej...

Bezpiecznie, zdrowo, bezgotówkowo

12.02.2021

Coraz więcej osób pobiera świadczenia na konto bankowe. Jednak część klientów w dalszym ciągu decyduje, aby wypłaty z ZUS otrzymywać w gotówce. Jak wskazują badania przeprowadzone przez ZUS wśród tych osób, taka decyzja wynika w dużej mierze z braku wiedzy o tym jak korzystać z rachunku bankowego, a szczególnie z bankowości elektronicznej. Dzięki kampanii „Bezpiecznie, zdrowo, bezgotówkowo” chcemy upowszechnić wśród seniorów wiedzę na temat  korzyści, jakie daje konto w banku i jak bezpiecznie z niego korzystać.

czytaj więcej...

Konkurs

08.02.2021

Regulamin - kliknij

czytaj więcej...

Uwaga!

08.02.2021
 
Prosimy o kontakt wszystkie osoby powyżej 70 roku życia zainteresowane szczepieniem przeciwko COVID-19, również te już zarejestrowane w celu zorganizowania darmowego transportu.
????????????
Gminny koordynator ds. szczepień numer telefonu: 508-112-179 ??????
 
Termin najbliższego szczepienia: 25.02.2021 r.
Miejsce: Szpital w Dębnie.
 
Zapraszamy do kontaktu???
 

czytaj więcej...

Nabór kandydatów na rachmistrzów spisowych!!!

29.01.2021

 

Ogłoszenie o naborze- KLIKNIJ

 

Formularz- KLIKNIJ

czytaj więcej...

« poprzednie 1 2  [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... 494   następne »
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia