Dziś jest: Niedziela 09 maja 2021, imieniny: Bożydara i Grzegorza

Obsluga techniczna
ALFA TV

KOMUNIKAT- Covid-19!!!

13.10.2020

Wersja PDF- KLIKNIJ

czytaj więcej...

Epidemia koronawirusa. Lepsza koordynacja działań i nowe zasady bezpieczeństwa rozszerzone na cały kraj!!!

09.10.2020

Walka z pandemią COVID-19 trwa. Aby była jeszcze bardziej skuteczna, dostosowujemy nasze działania do obecnej sytuacji. Co się zmienia? Wprowadzamy nowe zasady bezpieczeństwa. Od 10 października zasady ze strefy żółtej zostają rozciągnięte na cały kraj. Jesteśmy mądrzejsi o doświadczenia z ostatnich miesięcy. Zwiększamy liczbę łóżek w szpitalach, a także usprawniamy proces koordynacji przepływu pacjentów pomiędzy placówkami. Dodatkowo, w każdym województwie powstanie szpital koordynacyjny, a w nim dodatkowe stanowiska intensywnej terapii dla pacjentów zarażonych koronawirusem.

(...)

czytaj więcej...

W gminie Boleszkowice są wytwarzane najlepsze miody pitne na świecie!!!

08.10.2020

Mała, rodzinna pasieka z Dargomyśla prowadzona przez Annę i Krzysztofa Piwowarów po raz kolejny nagrodzona w najbardziej prestiżowym i największym na świecie konkursie poświęconym miodom pitnym.

Mowa o The Mazer Cup International w USA. Tym razem zdobyli cztery medale: trzy złote i jeden srebrny oraz zwycięstwo w klasyfikacji generalnej.

The Mazer Cup International odbył się w dniach 28 września - 2 października 2020 roku w Denver. Do Stanów Zjednoczonych zjechali producenci miodów pitnych z całego świata. Zgłoszone miody, podzielono na profesjonalne i domowe, a następnie oceniano je w kilkunastu kategoriach. Komisja oceniała między innymi: konsystencję, smak, wygląd, aromat oraz ogólne wrażenie.

Podczas tegorocznej edycji „The Mazer Cup International” złote medale zdobyły miody „Zwiegeld” (kategoria Pyment – miody z dodatkiem winogron), „Bochet” (kategoria miodów pitnych tradycyjnych) oraz „Gryczany” (kategoria Varietal – miody pitne z jednego gatunku miodu). Srebrnym medalem nagrodzono „Jabczak” (kategoria Cyser – miody z dodatkiem jabłek).

Składamy serdeczne gratulacje i życzymy dalszych sukcesów!!!

Galeria - kliknij

 

 

 

czytaj więcej...

Program Rozwoju Powiatu Myśliborskiego - badanie ankietowe

07.10.2020

W związku z trwającymi pracami nad stworzeniem Programu Rozwoju Powiatu Myśliborskiego na lata 2021-2030 prowadzone są badania ankietowe, mające na celu poznanie opinii mieszkańców w sprawach najistotniejszych dla rozwoju Powiatu Myśliborskiego.

ZACHĘCAMY do udziału w ankiecie, która pozwoli bliżej poznać potrzeby mieszkańców Powiatu Myśliborskiego.

 

ANKIETA- Kliknij

czytaj więcej...

MISTRZOWIE AGRO Wielki plebiscyt rozpoczęty! Zagłosuj na sołtysów, rolników i koła gospodyń wiejskich!!!

07.10.2020

Tegoroczna edycja akcji MISTRZOWIE AGRO - największego w Polsce plebiscytu wiejskiego i rolniczego rozpoczęta! Nagrody w kategoriach Rolnik Roku, Sołtys Roku i Koło Gospodyń Wiejskich Roku zostaną przyznane najpierw we wszystkich powiatach, później w skali województwa, a następnie w ogólnopolskim finale. Laureaci odbiorą nagrody podczas uroczystej gali w trakcie Centralnych Targów Rolniczych w PTAK Warsaw Expo.

 

Drodzy Mieszkańcy,

Mamy przyjemność poinformować, że przedstawiciele Naszej Gminy zostali nominowani do tytułów Sołtys Roku i Koło Gospodyń Wiejskich Roku.

Nominację do nagród uzyskali:

  • Bogusław Śniadała- sołtys Sołectwa Wysoka- GŁOSUJ
  • Dorota Sadowska- sołtys Sołectwa Chwarszczany- GŁOSUJ
  • Krzysztof Matuszewski- sołtys Sołectwa Gudzisz- GŁOSUJ
  • Marzena Migacz- sołtys Sołectwa Boleszkowice- GŁOSUJ
  • Sabina Bednarz- sołtys Sołectwa Namyślin- GŁOSUJ
  • oraz Koło Gospodyń Wiejskich w Boleszkowicach- GŁOSUJ

Kandydatów do nagród nominowali partnerzy i patroni akcji - organizacje rolnicze i wiejskie, dziennikarze oraz mieszkańcy naszego regionu. Główne nagrody w plebiscycie zostaną wręczone podczas uroczystej gali w trakcie Centralnych Targów Rolniczych w Warszawie. Do udziału w ceremonii wręczenia nagród zostaną zaproszeni także włodarze gmin, z których pochodzić będą laureaci.

Głosowanie będzie trwało od poniedziałku, 5 października do środy, 28 października do godz. 22:00.

Wszelkie informacje o akcji można znaleźć w serwisie internetowym pod adresem: www.gk24.pl/agro

 

SERDECZNIE ZACHĘCAMY DO ODDAWANIA GŁOSÓW NA PRZEDSTAWICIELI NASZEJ GMINY !!!

czytaj więcej...

« poprzednie 1 ... 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31  [32] 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 ... 504   następne »
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia