Dziś jest: Sobota 04 lipca 2020, imieniny: Teodora i Innocentego

Obsluga techniczna
ALFA TV

01.07.2013

Państwowa Stacja Sanitarno- Epidemiologiczna w Myśliborzu Pion Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia oraz Higieny Dzieci i Młodzieży informuje, iż w okresie wakacji na terenie powiatu myśliborskiego  po raz kolejny realizowana  jest interwencja  nieprogramowa „BEZPIECZNE WAKACJE 2013r.”
Głównym celem akcji jest podniesienie bezpieczeństwa osób wypoczywających na terenie naszego powiatu.

Odbiorcami interwencji nieprogramowej „BEZPIECZNE  WAKACJE  2013r.”są: 

  • dzieci, młodzież, mieszkańcy powiatu myśliborskiego
  • dzieci i młodzież  wypoczywająca na koloniach, półkoloniach, obozach letnich na terenie powiatu myśliborskiego
  • turyści, wczasowicze

Tematyka poruszana podczas interwencji obejmować będzie zagadnienia z zakresu promocji zdrowego odżywiania, zapobiegania zdrowotnym skutkom wynikających z nadmiernego promieniowania UV, chorobom zakaźnym (m.in. zakażenia meningokokowe, grypa, zakażenia wirusem HIV i inne choroby przenoszone drogą płciową, choroby przenoszone przez kleszcze), zapobiegania zatruciom pokarmowym,  profilaktyki uzależnień ze szczególnym uwzględnieniem profilaktyki antynikotynowej   oraz „dopalaczy”.

czytaj więcej...

Ogłoszenie

01.07.2013

czytaj więcej...

Uwaga Mieszkańcy !!!

01.07.2013

ZWIĄZEK GMIN DOLNEJ ODRY INFORMUJE:

OD DNIA 1 LIPCA 2013 ROKUODBIÓR I ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW KOMUNALNYCH Z NIERUCHOMOŚCI ZAMIESZKAŁYCH NA TERENIE ZWIĄZKU GMIN DOLNEJ ODRY BĘDZIE REALIZOWAŁO KONSORCJUM FIRM „REMONDIS SZCZECIN” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ  ORAZ ZAKŁAD PRODUKCYJNO – HANDLOWO – GASTRONOMICZNY „JUMAR” JULIAN MARUSZEWSKI.

Gminy:Boleszkowice, Chojna, Cedynia, Moryń, Widuchowa, obsługiwać będzie firma „JUMAR”.

Gminy:Banie, Bielice, Dolice, Kozielice, Krzęcin, Lipiany, Nowogródek Pomorski, Przelewice, Recz, Stare Czarnowo, Stargard Szczeciński – gmina wiejska, Warnice, obsługiwać będzie firma „REMONDIS”.

KONSORCJUM FIRM OBECNIE JEST W TRAKCIE REALIZACJI OPERACJI LOGISTYCZNEJ, ZWIĄZANEJ  

Z DOSTARCZENIEM DO MIESZKAŃCÓW POJEMNIKÓW I WORKÓW NA ODPADY.

ZE WZGLĘDU JEDNAK NA WIELKOŚĆ PRZEDSIĘZIĘCIA BARDZO PROSIMY MIESZKAŃCÓW ZWIĄZKU GMIN DOLNEJ ODRY O ZACHOWANIE CIERPLIWOŚCI I WYROZUMIAŁOŚĆ.

KONSORCJUM FIRM DOTRZE DO KAŻDEJ ZAMIESZKAŁEJ NIERUCHOMOŚCI I DOSTARCZY POJEMNIKI I WORKI, JEDNAKŻE DO TEGO CZASU PROSIMY GROMADZIĆ ODPADY W POJEMNIKACH I WORKACH, KTÓRE OBECNIE PAŃSTWO POSIADACIE.

KONSORCJUM FIRM DO CZASU DOSTARCZENIA WŁASNYCH POJEMNIKÓW I WORKÓW, OZNACZONYCH LOGIEM FIRMY (JUMAR, REMONDIS), BĘDZIE ODBIERAŁO OD MIESZKAŃCÓW ODPADY KOMUNALNE ZGROMADZONE W INNYCH STANDARDOWYCH POJEMNIKACH ORAZ WORKACH.

O HARMONOGRAMIE ODBIORU ODPADÓW POWIADOMIMY PAŃSTWA W NAJBLIZSZYM CZASIE.

PRZYPOMINAMY O WNOSZENIU OPŁAT TYLKO NA OTRZYMANY INDYWIDUALNY RACHUNEK BANKOWY PODANY W HARMONOGRAMIE PŁATNOŚCI!!

WNIESIENIE OPŁATY NA INNY RACHUNEK BANKOWY (NP. SĄSIADA) BĘDZIE SKUTKOWAŁO TYM, ŻE WPŁATA ZOSTANIE ZAKSIĘGOWANA (PRZYPISANA) DO INNEGO PŁATNIKA (NP. SĄSIADA), GDYŻ SYSTEM INFORMATYCZNY BEDZIĘ PRZYPISYWAŁ PŁATNOŚCI AUTOMATYCZNIE, IDENTYFIKUJĄC WPŁACAJĄCEGO NIE PO DANYCH OSOBOWYCH (IMIĘ, NAZWISKO), TYLKO PO INDYWIDUALNYM NUMERZE RACHUNKU BANKOWEGO NA, KTÓRY DOKONANA ZOSTANIE WPŁATA.

INFORMUJEMY RÓWNIEŻ, ŻE W TROSCE O ESTETYKĘ ORAZ ZACHOWANIE CZYSTOŚCI I PORZĄDKU NA TERENIE ZWIĄZKU GMIN DOLNEJ ODRY, ZARÓWNO PRZY ZBIÓRCE SELEKTYWNEJ JAK I PRZY ZBIÓRCE ZMIESZANEJ, BUDYNKI ZŁOŻONE  Z PIĘCIU I WIĘCEJ LOKALI BĘDĄ TRAKTOWANE JAKO BUDYNKI WIELORODZINNE I ZGODNIE Z OBOWIĄZUJĄCYMI PRZEPISYAMI ZOSTANĄ WYPOSAŻONE W POJEMNIKI NA ODPADY ZMIESZANE I POJEMNIKI NA ODPADY SEGREGOWANE – W ZALEŻNOŚCI OD ZŁOŻONEJ DEKLARACJI.

NATOMIAST BUDYNKI, JEDNO-, DWU-, TRZY I CZTEROLOKALOWE BĘDĄ TRAKTOWANE JAKO BUDYNKI JEDNORODZINNE I BĘDĄ WYPOSAŻONE W POJEMNIK NA ODPADY ZMIESZANE I WORKI NA ODPADY SEGREGOWANE – W ZALEŻNOŚCI OD ZŁOŻONEJ DEKLARACJI.

Związek Gmin Dolnej Odry

 Boleszkowice, dnia 28.06.2013 r.

czytaj więcej...

Informacja

28.06.2013

URZĄD GMINY BOLESZKOWICE

INFORMACJA

Ponownie informujemy właścicieli nieruchomości niezamieszkałych, że termin objęcia systemem gospodarowania odpadami, zgodnie z Uchwałą Nr 13/2013 Zgromadzenia Związku Gmin Dolnej Odry z dnia 30 kwietnia 2013 r. w sprawie zmiany Uchwały Nr 31/2012  Zgromadzenia Związku Gmin Dolnej Odry z dnia 19 grudnia 2012 r. w sprawie postanowienia o odbieraniu odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których nie zamieszkują mieszkańcy, a powstają odpady komunalne, został przesunięty na dzień

01.01.2015 r.

Do tego czasu należy zawierać indywidualne  umowy z firmami (wpisanymi do rejestru działalności regulowanej prowadzonego przez Związek Gmin Dolnej Odry) odbierającymi odpady.

Jednocześnie informujemy, iż odbiorem i zagospodarowaniem odpadów na terenie Gminy Boleszkowice, z nieruchomości zamieszkałych, zajmie się konsorcjum firm:

·        Remondis  Szczecin Sp. z o. o. ul. Żołnierska 56, 71-210 Szczecin;

·        Julian Maruszewski, prowadzący działalność gospodarczą p.n. "Zakład Produkcyjno-Handlowo- Gastronomiczny JUMAR Julian Maruszewski" ul. Długa 20, 72-006 Mierzyn;

wybrane w drodze ogłoszonego, przez Związek Gmin Dolnej Odry, przetargu.

 

Biorąc pod uwagę powyższe informujemy właścicieli nieruchomości niezamieszkałych na których powstają odpady komunalne o możliwości ubiegania się u w/w przedsiębiorców o podpisanie umowy na wywóz odpadów komunalnych z własnych nieruchomości.

 

                                                             Wójt Gminy Boleszkowice

                                                                                   Jan Krzywicki

Boleszkowice, dnia 25 czerwca 2013 r.

czytaj więcej...

Informacja

28.06.2013

URZĄD GMINY BOLESZKOWICE

INFORMACJA

 

Informujemy wszystkich mieszkańców, iż odbiorem i zagospodarowaniem odpadów na terenie Gminy Boleszkowice zajmie się konsorcjum firm:

·       Remondis  Szczecin Sp. z o. o. ul. Żołnierska 56, 71-210 Szczecin;

·       Julian Maruszewski, prowadzący działalność gospodarczą p.n. "Zakład Produkcyjno-Handlowo- Gastronomiczny JUMAR Julian Maruszewski" ul. Długa 20, 72-006 Mierzyn;

wybrane w drodze ogłoszonego, przez Związek Gmin Dolnej Odry, przetargu.

Ponadto informujemy, iż w/w konsorcjum jest zobowiązane do nieodpłatnego dostarczenia pojemników i worków do zbierania odpadów komunalnych tak aby z dniem 1 lipca 2013 r. zbiór odpadów mógł odbywać się na nowych zasadach.

 

Jednocześnie przepraszamy za zaistniałe zamieszanie dotyczące wcześniejszego zbioru pojemników na odpady komunalne będących własnością Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych Sp. z o. o. w Dębnie.

 

                                                             Wójt Gminy Boleszkowice

                                                                                   Jan Krzywicki

 

 

Boleszkowice, dnia 27 czerwca 2013 r.

czytaj więcej...

« poprzednie 1 ... 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323  [324] 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 ... 462   następne »
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia