Dziś jest: Sobota 04 lipca 2020, imieniny: Teodora i Innocentego

Obsluga techniczna
ALFA TV

KONKURS ORTOGRAFICZNY KLAS II-III

17.06.2013

W czerwcu odbył się w naszej szkole konkurs ortograficzny klas II-III.    Celem konkursu było utrwalenie zasad ortograficznych, propagowanie poprawnej pisowni i wyłonienie mistrza ortografii. Dnia 04.06.2013 odbył się I etap konkursu. Przystąpili do niego wszyscy uczniowie klas II i III. Zwycięzcy I etapu (po trzy osoby z klasy) przeszli do II etapu, który odbył się 06.06.2013.

Komisja  wyłoniła zwycięzców:

              I miejsce- Wiktoria Ziomko klasa III

             II miejsce- Laura Ciechanowicz klasa III

             III miejsce- Weronika Rój klasa IIa

(...)

czytaj więcej...

Ogłoszenie

17.06.2013

Firma Durion Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie serdecznie zaprasza na spotkanie informacyjne dotyczące możliwości produkcji prądu na własne potrzebyoraz sprzedaży jego nadwyżek do sieci.

Jak już powszechnie wiadomo Polska zobowiązała się do 2020 r. zwiększyć udział energii odnawialnych do 15%. Jednym ze źródeł energii odnawialnej jest słońce, dzięki któremu możliwa jest produkcja prądu. Podczas produkcji nie są wydzielane żadne zanieczyszczenia, nie obserwuje się emisji gazów, czy hałasu.

Należy podkreślić, że wg ustawy o OZE instalacje fotowoltaiczne są jedną z lepszych i prostszych inwestycji o wyjątkowej żywotności, którą mogą potwierdzić nasze liczne certyfikaty oraz wieloletnie badania prowadzone w naszym Centrum Technologicznym w Relzow k. Anklam.

Spotkanie informacyjne odbędzie się:

Data: 3 lipca 2013r.

Godzina: 18:00

Miejsce: Gminny Ośrodek Kultury w Boleszkowicach

STAŃ SIĘ Z NAMI NIEZALEŻNY ENERGETYCZNIE DZIĘKI WŁASNEJ PRZYDOMOWEJ ELEKTROWNI PRĄDU!!!

Durion Polska Sp. z o.o.   m.stephani@durionenergy.com      tel. kom +48 502 37 97 61

czytaj więcej...

Uwaga Absolwenci Liceum Pedagogicznego w Myśliborzu!

17.06.2013

W dniach 21-22 września2013 roku w Myśliborzu odbędzie się Wielki Zjazd Absolwentów Liceum Pedagogicznego z bogatym programem. Liczymy na Waszą obecność i zaangażowanie. Informacje szczegółowe znajdziecie na stronie www.zsmysliborz.pl

Wiemy, że dla wielu Absolwentów Seniorów, świat Internetu jest obcy, dlatego liczymy na pomoc w dotarciu z tą informacją,  poprzez członków rodzin – dzieci, wnuków oraz wszystkich, którzy mają w swoim kręgu takich znajomych.

Serdecznie zapraszamy!!!

Komitet Organizacyjny Zjazdu LP

czytaj więcej...

DEUTSCH WAGEN TOUR W BOLESZKOWICACH

17.06.2013

Cieszymy się, że w końcu także do nas, do Szkoły Podstawowej 
w Boleszkowicach , zajechał samochód z kolorowym napisem DEUTSCH WAGEN TOUR.

Dlaczego właściwie było to takie ciekawe i pouczające dla dzieci doświadczenie?  Otóż projekt ten finansowany przez Goethe Institut działa na całym świecie i ma na celu propagowanie kultury krajów niemieckojęzycznych, co trzeba przyznać, ma szczególne znaczenie na terenach przygranicznych – takich jak Boleszkowice.

Zajęcia z dziećmi przeprowadziła pani Justyna, (absolwentka germanistyki
z Poznania), która od razu poprosiła o pomoc przy rozpakowywaniu wielu paczek i skrzynek pełnych nagród oraz przeróżnych rekwizytów potrzebnych do licznych zabaw i konkursów (...)

czytaj więcej...

Przedszkolaki ratują dobre wróżki

17.06.2013

Dnia 21 i 22 maja Bibliotekę Zespołu Szkół odwiedziły przedszkolaki. Mali czytelnicy zapoznali się z biblioteką i jej zbiorami. Doskonale już wiedzą, po co przychodzi się do biblioteki i jak należy się w niej zachować.

Dzieci dowiedziały się, że „Wróżkowo” znajduje się w strasznym niebezpieczeństwie, ponieważ dzieci nie czytają bajek i baśni. Wróżka Frunia z opowiadania „I ty możesz uratować wróżki!” poprosiła dzieci o pomoc. Obiecały, że można na nich liczyć! Będą wspólnie z rodzicami czytały i na pewno Wróżkowo stanie się większe i barwniejsze.

Galeria

                                                                                              Jolanta Moszkowska

czytaj więcej...

« poprzednie 1 ... 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326  [327] 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 ... 462   następne »
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia