Dziś jest: Czwartek 25 lutego 2021, imieniny: Wiktora i Cezarego

Obsluga techniczna
ALFA TV

"Zima wierszem malowana"

12.03.2014

W dniu 12 lutego 2014 r odbył się Konkurs Recytatorski  Uczniów  Klas I-III  
pt. „Zima wierszem malowana". Z każdej klasy wychowawca wytypował 2 lub 3 uczniów, którzy recytowali wiersze o tematyce zimowej. Jury w składzie: Dorota Wielemborek, Joanna Dobrowolska, Dominika Daniel po wysłuchaniu wszystkich uczestników wyróżniło następujących uczestników konkursu:

I miejsce- Agata Ćwiąkała klasa III a

II miejsce- Dominika Wojciechowska III a

III miejsce Wiktoria Rybka III a

 

Zwycięzcy otrzymali nagrody książkowe i dyplomy, a każdy uczestnik dyplom uczestnictwa. Wszystkim gratulujemy i dziękujemy za liczny udział w konkursie.

 

  

Galeria

 

Organizatorzy:

Jolanta Szczepaniak

                         Bogumiła Woroniecka

czytaj więcej...

REGULAMIN XII MIESZKOWICKIEJ NADODRZAŃSKIEJ DZIESIĄTKI GOZDOWICE 2014

12.03.2014

REGULAMIN

XII

MIESZKOWICKIEJ NADODRZAŃSKIEJ DZIESIĄTKI

GOZDOWICE 2014

 

1. Organizatorzy:

  • Urząd Miejski w Mieszkowicach
  • Ludowy Klub Sportowy „MIESZKO” Mieszkowice
  • Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego
  • Zakład Usług Komunalnych Sp. z o. o. w Mieszkowicach

                                                                                                                                          

START – 26.04.2014 r. (sobota) godz. 15:30 spod Muzeum Pamiątek Wojsk Inżynieryjnych

I Armii Wojska Polskiego w Gozdowicach (po zakończeniu uroczystości pod pomnikiem Sapera w Gozdowicach)

 

2. Zbiórka uczestników

Weryfikacja: zbieranie podpisanych oświadczeń, wydawanie numerów startowych godz. 13:00-14:45 w terminalu w Centrum Informacji Turystycznej w Gozdowicach

(...)

czytaj więcej...

Nasi gimnazjaliści w Brukseli

06.03.2014

W pierwszych czterech dniach ferii zimowych pięcioro gimnazjalistów z Boleszkowic wspólnie z młodzieżą z Zespołu Szkół w Kostrzynie oraz z młodzieżą niemiecką z Seelow wyjechało do Brukseli. Wyjazd związany był z pracą  uczniów w projekcie Odrzańska Rada  Młodzieży. Głównym celem wycieczki była wizyta w Parlamencie Europejskim. Młodzież spotkała się tam z euro posłanką Partii Zielonych  panią Elizabeth Schroedter, która w przystępny sposób wyjaśniła  procedury powstawania aktów legislacyjnych. Uczniowie odwiedzili również Parlamentarium  biorąc  aktywny udział w grze fabularnej  symulującej  posiedzenie Parlamentu Europejskiego. Obejrzeliśmy także  wystawę, gdzie dzięki indywidualnym przewodnikom multimedialnym mogliśmy odbyć interaktywną podróż po Europie i zapoznać się z Parlamentem Europejskim- jedyną tego rodzaju instytucją na świecie. Ogromne wrażenie zrobiły na nas także zabytki Brukseli, które poznaliśmy dzięki pani przewodnik, a także obecne na każdej uliczce czekoladziarnie. Mamy nadzieje jeszcze kiedyś będziemy mogli odwiedzić Brukselę.

 

Galeria

Jolanta Gajewska

czytaj więcej...

Ferie Zimowe w Świetlicy Wiejskiej w Wysokiej

06.03.2014

W czasie ferii zimowych w Świetlicy wiejskiej w Wysokiej każde dziecko mogło znaleźć coś dla siebie, by nie nudzić się w domu.

W poniedziałek razem z p. sołtys pieczone były ciasteczka według domowego przepisu. Każde dziecko, które umiało czytać zapoznało się z przepisem i przygotowało składniki do miski. Potem wyciskało z foremek przeróżne kształty. Po upieczeniu dekorowano kolorowymi pisakami. Ciastka udały się wyśmienicie.  W środę przygotowano projekcję bajki pt. "Tom i Jery". W piątek prowadzone były zajęcia z ZUMBY, Śmiechu było, co niemiara! W sobotę odbył się bal karnawałowy, na który przybyły różne postacie ze świata bajek i filmów. Na uczestników czekały różne konkursy, zabawy i atrakcyjne nagrody. W drugim tygodniu odbył się TURNIEJ GIER PLANSZOWYCH  i oczywiście zajęcia z ZUMBY.  Na zakończenie ferii w naszej miejscowości odbył się GMINNY TURNIEJ W TENISA STOŁOWEGO I GRY W PIŁKARZYKI. Zaszczycili nas swoją obecnością gracze z Gudzisza, Reczyc, Boleszkowic i nasi zawodnicy. Imprezę zaliczyć można do udanych ze względu na licznie przybyłych uczestników jak i organizację. Wszystkich poczęstowano kanapkami i ciepłym bigosem a na zwycięzców czekały atrakcyjne puchary ufundowane przez p.wójta.

 

Galeria

 

Świetlica Wiejska w Wysokiej

czytaj więcej...

INFORMACJA

06.03.2014

  W związku z przystąpieniem od dnia  5 marca 2014 roku do remontu wjazdu , chodnika i parkingu na Osiedlu 40-lecia PRL  w Boleszkowicach przepraszamy wszystkich mieszkańców Osiedla za utrudnienia podczas realizacji robót.

Jednocześnie prosimy o parkowanie pojazdów poza terenem prowadzonych robót drogowych

Przewidywany czas remontu do 31 marca 2014.

 

                                              Wójt Gminy

                                              Jan Krzywicki

czytaj więcej...

« poprzednie 1 ... 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328  [329] 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 ... 494   następne »
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia