Dziś jest: Sobota 04 lipca 2020, imieniny: Teodora i Innocentego

Obsluga techniczna
ALFA TV

XXIX Sesja Rady Gminy Boleszkowice

20.05.2013

OGŁOSZENIE

Przewodnicząca Rady Gminy Boleszkowice informuje, że w dniu

23 maja 2013 roku o godz.12.00 odbędzie się

XXIX Sesja Rady Gminy Boleszkowice w sali posiedzeń Urzędu Gminy Boleszkowice

 

Przewodnicząca Rady

Teresa Macyszyn

czytaj więcej...

Ogłoszenie

20.05.2013

Konkurs na stanowisko dyrektora finansowego Szpitala w Dębnie Sp. z o. o. - pobierz

 

Zarząd Szpitala w Dębnie Sp. z o. o. ogłasza konkurs na stanowisko analityka finansowego - pobierz

czytaj więcej...

Wycieczka do Berlina

20.05.2013

  Dnia 07maja 2013 roku uczniowie naszej szkoły pod opieką nauczycieli i pani pilot uczestniczyli w wycieczce do Berlina. Przejeżdżając ulicami Berlina widzieliśmy wiele zabytkowych i nowoczesnych obiektów. Gdy dotarliśmy do Legolandu przywitała nas ogromna żyrafa zbudowana w całości z małych klocków lego. Legoland to wspaniały park rozrywki i raj dla miłośników klocków lego. Czekało tam na nas wiele atrakcji. Były karuzele. Zwiedziliśmy fabrykę klocków lego. Następnie byliśmy w kinie 4D, gdzie w czasie bajki padał na nas deszcz i śnieg. Wspaniały był przejazd kolejką Dragon Castle. Był również czas na zabawę w układanie kompozycji z niezliczonych kolekcji klocków lego. Po wspaniałej zabawie pojechaliśmy do Muzeum Techniki. Jest to muzeum dla prawdziwych odkrywców (...)

czytaj więcej...

CZTERY PORY ROKU W OCZACH DZIECKA

20.05.2013

Dzieci mają często własną wizję odtworzenia tego, co zobaczą i czują. Szczególnie niezwykłe doznania estetyczne wywołuje u dzieci obcowanie i obserwowanie natury w jej nieustannym rytmie.

            Na zajęciach koła dla dzieci wybitnie uzdolnionych klas I-III „Mały Odkrywca” uczestnicy wykonali prace plastyczne i zorganizowali wystawę na holu szkoły podstawowej na temat „Cztery pory roku w oczach dziecka”.

            Dla wszystkich uczniów SP został ogłoszony konkurs na wykonanie makiety przestrzennej ukazującej piękno pór roku (...)

czytaj więcej...

Majówka w Boleszkowicach

17.05.2013

Rozgrywki sportowe 1 maj

Dnia 1 maja na boisku szkolnym odbyły się rozgrywki sportowe dla dzieci, młodzieży
i dorosłych. W turnieju piłki nożnej wzięły udział 3 drużyny tj. Odboje, seniorzy i drużyna młodzieżowa. Drużyny rozgrywały mecze o puchar Wójta Gminy Boleszkowice Jana Krzywickiego. Najlepszą drużyną okazała się młodzież. Mecze również rozgrywali najmłodsi tj. przedszkolaki i dzieci ze szkoły podstawowej.
Dla najmłodszych przygotowane były konkurencje sportowe: podnoszenie ciężarów, rzut do celu, hula hop, skakanka. Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy dyplom i nagrodę. Puchary w imieniu Wójta wręczyła Przewodnicząca Rady Gminy Teresa Macyszyn. Przewodnicząca otworzyła oficjalnie
i zakończyła Dzień Sportowy.
Dla wszystkich przygotowana była kiełbaska z grilla. Organizatorem był Urząd Gminy i LZS Chrobry. Całość poprowadziła instr. GOK Jolanta Maciejewska.

Festyn Majowy 3 maj

Z okazji 222 rocznicy uchwalenia Konstytucji na placu za Urzędem Gminy  odbył się festyn. Mieszkańców powitali Przewodnicząca Rady Gminy Pani Teresa Macyszyn oraz Wiceprzewodniczący Pan Tadeusz Kopaszewski.

W części artystycznej wystąpiły laureatki roku 2012 oraz dzieci w roli gwiazd.

Na początku przedszkolaki zaśpiewały piosenkę „Płynie Wisła płynie”. Przygotowane były konkursy dla dzieci i dorosłych. Był również mikrofon dla wszystkich, zarówno dzieci jak i dorośli mogli wykazać się umiejętnościami wokalnymi (...)

czytaj więcej...

« poprzednie 1 ... 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330  [331] 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 ... 462   następne »
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia