Dziś jest: Piątek 16 listopada 2018, imieniny: Gertrudy i Edmunda

Obsluga techniczna
ALFA TV

Festyn Rodzinny

20.09.2018

czytaj więcej...

Uwaga!

20.09.2018

Resort środowiska prowadzi cykl spotkań w gminach dotyczący realizacji Programu priorytetowego „Czyste Powietrze”. Spotkania z mieszkańcami będą prowadzone na terenie całego kraju. Resort chce poinformować jak prawidłowo ubiegać się o dofinansowanie na termomodernizację budynku oraz wymianę przestarzałych źródeł ciepła.

Podstawowym celem Programu priorytetowego „Czyste Powietrze” jest poprawa efektywności energetycznej istniejących zasobów mieszkalnych budownictwa jednorodzinnego oraz zdecydowane zmniejszenie emisji zanieczyszczeń do atmosfery z funkcjonujących i nowo budowanych jednorodzinnych budynków mieszkalnych.

HARMONOGRAM SPOTKAŃ - kliknij

czytaj więcej...

Ogłoszenie

20.09.2018

czytaj więcej...

Mała książka - wielki człowiek

19.09.2018

Biblioteka Publiczna w Boleszkowicach przystąpiła do pilotażowego projektu dla trzylatków realizowanego w ramach ogólnopolskiej kampanii „Mała książka - wielki człowiek”, który rozpocznie się we wrześniu 2018 roku. Akcja ma zachęcić rodziców do odwiedzania bibliotek i codziennego czytania z dzieckiem. Każdy trzylatek, który przyjdzie do biblioteki, otrzyma w prezencie Wyprawkę Czytelniczą, a w niej: książkę „Pierwsze wiersze dla…” oraz Kartę Małego Czytelnika. Za każdą wizytę w bibliotece zakończoną wypożyczeniem minimum jednej książki z księgozbioru dziecięcego Mały Czytelnik otrzyma naklejkę, a po zebraniu dziesięciu zostanie uhonorowany imiennym dyplomem potwierdzającym jego czytelnicze zainteresowania. W Wyprawce znajdą coś dla siebie także rodzice. „Książką połączeni, czyli o roli czytania w życiu dziecka” to broszura informacyjna,  przypominająca o korzyściach wynikających z czytania dzieciom oraz podpowiadająca, skąd czerpać nowe inspiracje czytelnicze. Dzięki akcji dziecko pozna ważne miejsce na czytelniczej mapie dzieciństwa (bibliotekę) i zostanie pełnoprawnym uczestnikiem życia kulturalnego.

Informacja dla rodziców - kliknij

czytaj więcej...

Ogłoszenie

18.09.2018

Przewodniczący Rady Gminy Boleszkowice informuje, że w dniu 27 września 2018 roku o godz. 10.00 odbędzie się Sesja Nr XLI Rady Gminy Boleszkowice w sali posiedzeń Urzędu Gminy Boleszkowice.

 

Przewodniczący Rady Gminy

Ryszard Stoparek

czytaj więcej...

« poprzednie 1 2 3 4 5  [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... 372   następne »
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia