Dziś jest: Czwartek 17 stycznia 2019, imieniny: Antoniego i Rościsława

Obsluga techniczna
ALFA TV

OGŁOSZENIE Wójta Gminy Boleszkowice o wynajmie lokalu użytkowego stanowiącego własność Gminy Boleszkowice

29.10.2018

Wójt Gminy Boleszkowice działając na podstawie art. 25 ustawy z dnia 21.08.1997 r. o gospodarce nieruchomościami (Dz. U. z 2018 r. poz. 121 ze zmianami) ogłasza konkurs ofert na wynajem lokalu użytkowego położonego w m. Namyślin 70 z przeznaczeniem pod działalność handlową (sklep spożywczo-przemysłowy).

 

  1. Informacje o lokalu:

1. Przedmiotem organizowanego konkursu jest najem lokalu użytkowego znajdującego się w budynku Świetlicy wiejskiej w m. Namyślin Nr 70 o powierzchni użytkowej 82,30 m2 składającego się z 2 pomieszczeń. Lokal wyposażony jest w instalację elektryczną, wodociągową, kanalizacyjną z odprowadzeniem do bezodpływowego zbiornika na ściek oraz centralnego ogrzewania.

2. Lokal przeznaczony jest na działalność handlową (sklep spożywczo-przemysłowy).

3. Osoby zainteresowane powinny przed złożeniem oferty zapoznać się ze stanem technicznym lokalu. Remont oraz przystosowanie lokalu do określonej funkcji leży po stronie najemcy.

(...)

czytaj więcej...

OBWIESZCZENIE

25.10.2018

czytaj więcej...

Ogłoszenie

20.10.2018

Uprzejmie informujemy, iż w dniu 21 października br. (wybory samorządowe 2018) Gmina Boleszkowice zapewnia bezpłatny transport do i z lokali wyborczych położonych w miejscowościach Boleszkowice i Namyślin, według następującego harmonogramu:

 

Odjazd do lokalu wyborczego w Boleszkowicach

miejscowość

godzina

Wyszyna

12:15

Wysoka Bloki

12:20

Wysoka Świetlica

12:30

 

 

Odjazd do lokalu wyborczego w Namyślinie

miejscowość

godzina

Kaleńsko

13:30

Chlewice

13:50

Porzecze

14:00

Reczyce

15:00

 

czytaj więcej...

Szanowni Państwo, Drodzy mieszkańcy Gminy Boleszkowice

19.10.2018

Mijają właśnie 4 lata od kiedy powtórnie powierzono mi funkcję Włodarza Gminy Boleszkowice. Przez ten czas nasza Gmina przechodziła wiele zmian i na pewno znacznie różni się od stanu, jaki zastałem w 2010 roku, kiedy po raz pierwszy zostałem wybrany na wójta Gminy Boleszkowice. Jestem przekonany, że dzięki przychylności oraz pracowitości wielu życzliwych mi ludzi, udało się zmienić Gminę Boleszkowice na lepsze. Jednakże ocena należy do Państwa - moich wyborców.

Dzięki zaufaniu mieszkańców Gminy Boleszkowice w 2014 roku zostałem ponownie wybrany na wójta. Kadencja ta była niezwykle pracowita, czego dowodem są zrealizowane liczne projekty poprawiające jakość życia mieszkańców, a także projekty, które dopiero mają swój początek - Budowa kanalizacji sanitarnej w miejscowościach Gudzisz i Reczyce, Przebudowa Gminnego Ośrodka Kultury w Boleszkowicach,  Modernizacja świetlicy wiejskiej w miejscowości Chlewice, Zagospodarowanie przestrzeni publicznej w miejscowości Namyślin na miejsce rekreacyjno – wypoczynkowe, Utworzenie Centrum Przedsiębiorczości lokalnej w Boleszkowicach oraz Utworzenie Boiska Sportowego w miejscowości Chwarszczany. Nie udałoby się to gdyby nie zaangażowanie i pomoc wielu osób.

Pragnę serdecznie podziękować Radzie Gminy Boleszkowice za merytoryczną pracę na rzecz wspólnoty samorządowej. W sposób szczególny chciałbym podziękować tym Radnym, którzy swoją konstruktywną krytyką mobilizowali mnie do ciągłego doskonalenia swojej pracy na rzecz lokalnej społeczności.

Dziękuję Sołtysom i Radom Sołeckim z terenu naszej gminy za wkład w rozwój swoich „małych ojczyzn” – jakimi są sołectwa Gminy Boleszkowice.

Słowa podziękowania i uznania kieruję także w stronę wszystkich pracowników Urzędu Gminy Boleszkowice. Serdecznie dziękuję za wzorową współpracę kierownikom i pracownikom jednostek organizacyjnych Gminy Boleszkowice (tj.: Zakład Usług Komunalnych, Ośrodek Pomocy Społecznej, Zespół Szkół w Boleszkowicach). Dziękuję także pracownikom Gminnego Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej za krzewienie kultury na terenie Gminy Boleszkowice. Pragnę podziękować również  Ochotniczym Strażom Pożarnym, stowarzyszeniom  oraz innym organizacjom pozarządowym z terenu Gminy Boleszkowice za wkład włożony w rozwój inicjatyw społecznych i obywatelskich.

Dziękuję wszystkim życzliwym mi mieszkańcom Gminy Boleszkowice. Przez ostatnie 4 lata codziennie spotykałem się z Państwa życzliwością, sympatią oraz dowodami szacunku i uznania.

Dziękuję także wszystkim tym, których tu nie wymieniłem, a którzy zasługują na słowa podziękowania.

 

Wójt Gminy Boleszkowice

Jan Krzywicki

czytaj więcej...

Nowy sprzęt dla jednostek OSP z Boleszkowic, Namyślina, Gudzisza i Chwarszczan.

19.10.2018

W poniedziałek 15 października 2018 r. o godz. 14.00 na terenie Ochotniczej Straży Pożarnej w Boleszkowicach Wójt Gminy Jan Krzywicki, Przewodniczący Rady Ryszard Stoparek, Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Myśliborza młodszy brygadier Grzegorz Słota, Z-ca Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Myśliborza młodszy brygadier Grzegorz Gonera oraz Prezes Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych w Mysliborzu  Dh. Tadeusz Nowak przekazali przedstawicielom jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z Boleszkowic, Namyślina, Gudzisza i Chwarszczan zakupiony w ramach dotacji z Funduszu Sprawiedliwości wysokiej klasy sprzęt medyczny i ratownictwa technicznego...

Galeria zdjęć

 

czytaj więcej...

« poprzednie 1 2 3 4 5 6 7 8  [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... 379   następne »
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia