Dziś jest: Czwartek 13 sierpnia 2020, imieniny: Hipolita i Diany

Obsluga techniczna
ALFA TV

Koronawirus- zakładka

16.03.2020

Szanowni mieszkańcy!

W związku z zaistniałą sytuacją kryzysową na terenie kraju, aby ułatwić Państwu dostęp do najważniejszych informacji odnośnie wirusa SARS-CoV-2 powszechnie nazywanym koronawirusem, na stronie Urzędu Gminy Boleszkowice założono specjalną zakładkę pod którą odnajdą Państwo niezbędne informacje.

Instrukcja: www.boleszkowice.pl -----> Obrona Cywilna -----> Informacje dot. Koronawirusa

 

ZAPRASZAMY do śledzenia wiadomości!

czytaj więcej...

III Międzyregionalny Pokaz Alpak!!!

06.08.2020

Szczegóły zaproszenia- Kliknij

Zabawa plastyczna online- Kliknij

czytaj więcej...

Bezpieczny powrót do szkół. Działania MEN w organizacji roku szkolnego 2020/2021 w warunkach epidemii

05.08.2020

Elastyczne modele kształcenia, uprawnienia dyrektorów w sytuacji zagrożenia zarażenia COVID-19 w szkołach i placówkach, wytyczne sanepidu dla szkół i placówek, kalendarz działań legislacyjnych i informacyjnych ministerstwa edukacji – to najważniejsze tematy prezentowane podczas konferencji zapowiadającej nowy rok szkolny w sytuacji pandemii.

Dariusz Piontkowski Minister Edukacji Narodowej przestawił dzisiaj, 5 sierpnia br. działania ministerstwa podejmowane w ramach organizacji roku szkolnego 2020/2021. Wytyczne GIS i przepisy MEN pozwalające na elastyczne formy nauczania – to najważniejsze z działań, które pozwolą na bezpieczną naukę w szkołach.

– 1 września uczniowie wracają do szkół. A my robimy wszystko, by uczyli się w bezpiecznych warunkach. Przygotowujemy rozwiązania – wytyczne sanitarne i rozwiązania prawne, które pozwolą odpowiednio zareagować i podjąć właściwe decyzje gdy pojawi się ognisko zakażenia – powiedział minister Dariusz Piontkowski podczas konferencji.

szczegółowe informacje- KLIKNIJ

czytaj więcej...

Internetowe Warsztaty Teatralne: Niech Cię usłyszą

03.08.2020

czytaj więcej...

Ogłoszenie- OPS

03.08.2020

Dokumenty należy składać do 31 sierpnia 2020 roku.

szczegółowe informacje- KLIKNIJ

czytaj więcej...

« poprzednie 1  [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... 467   następne »
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia