Dziś jest: Wtorek 02 marca 2021, imieniny: Heleny i Pawła

Obsluga techniczna
ALFA TV

KOMUNIKAT ZGDO!!!

27.11.2020

Dokument- KLIKNIJ

czytaj więcej...

Umów wizytę w urzędzie skarbowym- rusza nowa usługa KAS w Zachodniopomorskiem

25.11.2020

Szczegółowe informacje- KLIKNIJ

czytaj więcej...

Obrady XVIII Sesji Rady Gminy Boleszkowice w trybie nadzwyczajnym!

24.11.2020

czytaj więcej...

Drogowe dotacje dla kolejnych samorządów

24.11.2020

Rządowe środki w wysokości blisko 700 tys. zł trafią do gmin Nowogródek Pomorski i Boleszkowice z Funduszu Dróg Samorządowych. Wojewoda zachodniopomorski Tomasz Hinc podpisał umowy na dofinansowanie przebudowy dróg w Kinicach (gm. Nowogródek) i Boleszkowicach. Dodatkowe środki pochodzą z oszczędności uzyskanych w trakcie realizacji programu.

- Chcemy maksymalnie spożytkować kwotę 105,6 mln zł przeznaczoną na dofinansowanie samorządowych inwestycji drogowych na ten rok – mówi wojewoda Tomasz Hinc. – W momencie pojawienia się oszczędności w programie dofinansowanie uzyskują gminy z listy rezerwowej.

W ramach podpisanych umów dofinansowanie z FDS uzyskały następujące projekty z listy rezerwowej:

Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Kinice – dofinansowanie w wysokości 368 389 zł pokryje 80 procent kosztów inwestycji prowadzonej przez gminę Nowogródek Pomorski.

Przebudowa ul. Żeromskiego w miejscowości Boleszkowice – dofinansowanie dla gminy Boleszkowice w kwocie 329 818 zł pokryje połowę kosztów inwestycji.

Informacja ze strony- KLIKNIJ

 

czytaj więcej...

Nowe miejsce integracji dla mieszkańców w Boleszkowicach

24.11.2020

Dzięki środkom pozyskanym przez Stowarzyszenie Miłośników Kultury w Boleszkowicach w ramach mikro dotacji z programu Społecznik, wspólnymi siłami przy boisku sportowym zbudowano wspaniałe miejsce integracji dla mieszkańców Naszej Gminy.

Projekt polegał na stworzeniu miejsca integracji dla mieszkańców Gminy Boleszkowice poprzez budowę paleniska, zakup i montaż ławek przy ognisku, a także zakup grilla ogniskowego (trójnoga). Prace przebiegały etapami. Głównym inicjatorem było Stowarzyszenie, które wspierała rzesza wolontariuszy. Nowe miejsce uatrakcyjni wizerunek Boleszkowic, ale też przyczyni się do wspólnych spotkań integracyjnych wszystkich mieszkańców.

Z racji nałożonych obostrzeń i panującej sytuacji w kraju miejsce integracji będzie oczekiwało na mieszkańców do momentu, gdy spotkania towarzyskie będą mogły się odbywać.

Kwota realizacji zadania to: 4 tys. zł i w całości została pokryta ze środków Programu Społecznik.

czytaj więcej...

« poprzednie 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12  [13] 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... 495   następne »
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia