Dziś jest: Piątek 26 lutego 2021, imieniny: Mirosława i Aleksandra

Obsluga techniczna
ALFA TV

Szkolenia dla przewodników turystycznych!

23.09.2020

Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Zachodniopomorskiego wraz z Parkiem Narodowym Doliny Dolnej odry oraz Miastem Schwedt realizuje projekt INTERREG VA „Zrównoważona turystyka wodna w unikalnej Dolinie Dolnej Odry”.

W ramach tego projektu planujemy przeprowadzić szkolenia dla przewodników turystycznych. Szkolenia mają na celu przygotowanie przewodników do oprowadzania grup turystów po obu stronach Odry. Fachowa wiedza przekazywana będzie przez zaproszonych specjalistów.

Planuje się cykl 4 dwudniowych spotkania dla 20 uczestników z Polski i Niemiec. Jeden dzień szkolenia wykładowy, a drugi terenowy w DDO. Każde z 4 szkoleń poświęcone będzie innej części Doliny Dolnej Odry, dlatego zalecane jest, aby jedna osoba uczestniczyła w całym cyklu 4 szkoleń.

Dwa szkolenia zorganizowane zostaną po stronie polskiej i dwa po stronie niemieckiej.

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w pierwszych warsztatach, które odbędą się w terminie 19-20 października 2020 r.

w Pensjonacie „Nowy Młyn”, Namyślin 46, 74-406 Namyślin.

 

Zgłoszenia do udziału proszę przesyłać na adres e-mail: asuchta@zpkwz.pl do dnia 8 października 2020 r.

Dokładny program zostanie przesłany zgłoszonym uczestnikom.

ZACHĘCAMY do udziału.

Warsztaty są dofinansowane ze środków UE z programu INTERREG VA, dla uczestników są bezpłatne.Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia