Dziś jest: Piątek 18 czerwca 2021, imieniny: Marka i Elżbiety

Obsluga techniczna
ALFA TV

Wygraj maszt i flagę dla swojej Gminy!

02.10.2020

Zachęcamy mieszkańców gminy Boleszkowice do udziału w akcji "Pod biało-czerwoną". Przedsięwzięcie zakłada sfinansowanie przez Rząd RP zakupu masztów i flag w każdej z gmin w Polsce, której mieszkańcy dołączą do projektu.

Aby wziąć udział w akcji, należy zebrać odpowiednią liczbę głosów online na stronie: bialoczerwona.www.gov.pl

"Pod biało-czerwoną" to projekt, który ma zjednoczyć nasz kraj i jego mieszkańców. Nie tylko uhonoruje poległych za wolność i niepodległość naszej Ojczyzny, ale także zachęci do patriotycznych postaw i dumy z bycia Polakami.

Celem projektu jest także godne upamiętnienie zwycięstwa wojsk Rzeczypospolitej nad armią bolszewicką w Bitwie Warszawskiej 1920 roku.

Umieszczenie flagi na maszcie w wyjątkowym miejscu to dowód na to, jak ważne są symbole narodowe w życiu Polaków. Te, za które życie w walce o wolność Ojczyzny poświęcali nasi przodkowie.

Głos poparcia dla inicjatywy zakupu masztu i umieszczonej na nim flagi, która będzie dumnie eksponowana w gminie, mogą oddawać jej mieszkańcy.

 

Swój głos można oddać do 11 listopada 2020 r. (do 23:59).Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia