Dziś jest: Piątek 18 czerwca 2021, imieniny: Marka i Elżbiety

Obsluga techniczna
ALFA TV

W gminie Boleszkowice są wytwarzane najlepsze miody pitne na świecie!!!

08.10.2020

Mała, rodzinna pasieka z Dargomyśla prowadzona przez Annę i Krzysztofa Piwowarów po raz kolejny nagrodzona w najbardziej prestiżowym i największym na świecie konkursie poświęconym miodom pitnym.

Mowa o The Mazer Cup International w USA. Tym razem zdobyli cztery medale: trzy złote i jeden srebrny oraz zwycięstwo w klasyfikacji generalnej.

The Mazer Cup International odbył się w dniach 28 września - 2 października 2020 roku w Denver. Do Stanów Zjednoczonych zjechali producenci miodów pitnych z całego świata. Zgłoszone miody, podzielono na profesjonalne i domowe, a następnie oceniano je w kilkunastu kategoriach. Komisja oceniała między innymi: konsystencję, smak, wygląd, aromat oraz ogólne wrażenie.

Podczas tegorocznej edycji „The Mazer Cup International” złote medale zdobyły miody „Zwiegeld” (kategoria Pyment – miody z dodatkiem winogron), „Bochet” (kategoria miodów pitnych tradycyjnych) oraz „Gryczany” (kategoria Varietal – miody pitne z jednego gatunku miodu). Srebrnym medalem nagrodzono „Jabczak” (kategoria Cyser – miody z dodatkiem jabłek).

Składamy serdeczne gratulacje i życzymy dalszych sukcesów!!!

Galeria - kliknij

 

 

 Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia