Dziś jest: Piątek 18 czerwca 2021, imieniny: Marka i Elżbiety

Obsluga techniczna
ALFA TV

Nowe zasady profilaktyki przeciw COVID-19 i kolejne powiaty w strefie czerwonej!

16.10.2020

Od 17 października w całym kraju wprowadzone zostaną nowe narzędzia do walki z koronawirusem. W zależności od rozwoju sytuacji będzie się na bieżąco reagować i wprowadzać kolejne ograniczenia. Wszystko po to, aby ratować zdrowie i życie Polaków. Co zmieni się od najbliższej soboty? M.in. funkcjonowanie punktów gastronomicznych, działalność basenów i siłowni, a także maksymalna liczba uczestników zgromadzeń publicznych. Musimy na powrót ograniczyć kontakty społeczne – od tego zależy, jak szybko pokonamy drugą falę pandemii.

Rządowa strategia walki z pandemią ma trzy główne cele. Naszym priorytetem jest przede wszystkim bezpieczeństwo i wsparcie seniorów, odpowiedni dostęp do leczenia dla pacjentów z COVID-19 oraz podejmowanie takich działań, aby miały jak najmniejszy wpływ na gospodarkę i życie codzienne Polaków.

więcej szczegółów- KLIKNIJKorzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia