Dziś jest: Sobota 27 lutego 2021, imieniny: Gabriela i Anastazji

Obsluga techniczna
ALFA TV

Nowe miejsce integracji dla mieszkańców w Boleszkowicach

24.11.2020

Dzięki środkom pozyskanym przez Stowarzyszenie Miłośników Kultury w Boleszkowicach w ramach mikro dotacji z programu Społecznik, wspólnymi siłami przy boisku sportowym zbudowano wspaniałe miejsce integracji dla mieszkańców Naszej Gminy.

Projekt polegał na stworzeniu miejsca integracji dla mieszkańców Gminy Boleszkowice poprzez budowę paleniska, zakup i montaż ławek przy ognisku, a także zakup grilla ogniskowego (trójnoga). Prace przebiegały etapami. Głównym inicjatorem było Stowarzyszenie, które wspierała rzesza wolontariuszy. Nowe miejsce uatrakcyjni wizerunek Boleszkowic, ale też przyczyni się do wspólnych spotkań integracyjnych wszystkich mieszkańców.

Z racji nałożonych obostrzeń i panującej sytuacji w kraju miejsce integracji będzie oczekiwało na mieszkańców do momentu, gdy spotkania towarzyskie będą mogły się odbywać.

Kwota realizacji zadania to: 4 tys. zł i w całości została pokryta ze środków Programu Społecznik.Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia