Dziś jest: Wtorek 09 marca 2021, imieniny: Katarzyny i Franciszki

Obsluga techniczna
ALFA TV

Od 28 listopada wchodzimy w Etap odpowiedzialności!

01.12.2020

Zaplanowano optymalny plan powrotu do normalności po epidemii koronawirusa. Z ogromną rozwagą podchodzi się do wprowadzania nowych zasad bezpieczeństwa. Od naszej wspólnej odpowiedzialności zależy to, jak szybko poradzimy sobie z COVID-19.

Od soboty, 28 listopada wprowadza się nowe zasady i ograniczenia. W ścisłym reżimie sanitarnym przywraca się funkcjonowanie sklepów oraz usług w galeriach i parkach handlowych. Dopuszcza się funkcjonowanie bibliotek. W wigilię, 24 grudnia, rezygnuje się z godzin dla seniora.

Nowe zasady będą obowiązywały przez najbliższy miesiąc – od soboty 28 listopada do 27 grudnia. O tym, co będzie dalej, zadecydujemy My sami. To od nas zależy, czy etap odpowiedzialności znacząco wpłynie na ograniczenie rozprzestrzeniania się wirusa i pozwoli na dalsze znoszenie obostrzeń.

szczegółowe informacje- KLIKNIJKorzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia