Dziś jest: Sobota 27 lutego 2021, imieniny: Gabriela i Anastazji

Obsluga techniczna
ALFA TV

Listy operacji wybranych oraz niewybranych do finansowania - Małe Projekty, Tworzenie i Rozwój Mikroprzedsiębiorstw, Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej.

01.04.2014

W dniach 24, 25 oraz 26 marca br. odbyły się posiedzenia Rady LGD w sprawie oceny wniosków o przyznanie pomocy, które wpłynęły do biura Stowarzyszenia „Lider Pojezierza” w ramach naboru na działanie 413 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” dla operacji, które odpowiadają warunkom przyznania pomocy w ramach działań:

1. Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw,

2. Róznicowanie w kierunku działalności nierolniczej

3. Małe projekty.

Po zakończeniu oceny wniosków sporządzone zostały listy operacji ocenionych przez Radę LGD, które przedstawiamy w załączeniu.

Pobierz (lista ocenionych operacji - małe projekty.PDF)lista ocenionych operacji - małe projekty.PDF

Pobierz (lista ocenionych operacji - Różnicowanie  w kierunku działalności nr.PDF)lista ocenionych operacji - Różnicowanie w kierunku działalności nr.PDF

Pobierz (lista ocenionych operacji - Tworzen ie i rozwój mikroprzedsiębiorstw.PDF)lista ocenionych operacji - Tworzen ie i rozwój mikroprzedsiębiorstw.PDFKorzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia