Dziś jest: Sobota 27 lutego 2021, imieniny: Gabriela i Anastazji

Obsluga techniczna
ALFA TV

,, PAMIĘTAJ CZŁOWIECZE , ŻE JESTEŚ TY I PAN JEZUS" - REKOLEKCJE 2014

15.04.2014

Pod takim  właśnie hasłem odbyły się tegoroczne rekolekcje szkolne , które głosił dla całej społeczności szkolnej ksiądz Piotr Krzywda ze Szczecina. Podczas trzydniowych nauk, które były prowadzone w naszym Kościele, uczniowie mogli przypomnieć sobie znaczenie słów : proszę , przepraszam i dziękuję w odniesieniu do Ewangelii i własnego życia. Każdy uczestnik rekolekcji mógł skorzystać z sakramentu spowiedzi w celu postanowienia solidnej poprawy. Niektóre dzieci przyniosły wykonane przez siebie serca na których napisały z czego pragną się poprawić i w jaki sposób chcą to uczynić. Głoszenie  Dobrej Nowiny odbywało się w bardzo przyjaznej i życzliwej atmosferze , która była przeplatana nauką nowych, religijnych piosenek do których na gitarze przygrywał ksiądz PiotrUczniowie gimnazjum przygotowali scenkę ewangeliczną do przypowieści Pana Jezusa zatytułowanej - ,, Syn marnotrawny’’. Na zakończenie rekolekcji odbyła się uroczysta Msza święta odprawiana przez ks. Piotra w intencji dzieci i młodzieży, podczas której uczniowie klas II i III gimnazjum zaprezentowali krótkie przedstawienie o pokusach szatana. Oprawę muzyczną do Mszy świętej przygotował i poprowadził Pan Łukasz Kozłowski z gimnazjalistkami.
Po Mszy świętej społeczność szkolna podziękowała księdzu rekolekcjoniście za głoszenie Słowa Bożego i zapewniła o modlitwie.

galeria

                                                                                                                                      

                                                                                                                                           Renata KędziaKorzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia